Poke Artist – Lucrător restaurant/Restaurant worker

@Poke Bowls House în Personal Restaurant Email Job
  • Distribuie:

Detalii anunţ

  • Job ID 56612
  • Salariul oferit 3.000
  • Nivel studii Studii minime – 8 clase
  • Nivel experienţă Cu sau fară experienţă
  • Program / Ture Se discută la interviu
  • Beneficii Contract de munca pe termen lungContract de munca pe perioada nedeterminataProgram flexibilMasă asiguratăMediu de lucru plăcutPosibilități de promovare

Descriere / Responsabilități

Pentru a susține expansiunea business-ului în România, căutăm lucrător comercial (Poke Artist) pentru front of House, care să se alăture echipei noastre.

Aceste roluri necesită o atenție deosebită la regulile de igienă, deoarece se lucrează cu pește crud, dar și o pasiune pentru bucătărie în general, și pentru oameni și echipă. Ne dorim să creăm o comunitate adevărată (în spiritul hawaian) atât pentru clienții noștri, cât și pentru colegii din locații.

DESPRE ROL:

  • Vei face mii de clienți mulțumiți în fiecare zi, creând pentru ei celebrele boluri Poke
  • Vei pregăti bucătăria și bancurile de lucru înainte de începerea servirii
  • Vei gestiona fluxul de comenzi venite prin aplicațiile de food delivery și vei înmâna curierilor comenzile pregătite
  • Vei oferi clienților noștri un serviciu impecabil și o experiență Poke
  • Vei avea autonomie în găsirea soluțiilor de eficientizare a proceselor din locație

CERINȚE:

  • Experiență anterioară în restaurant
  • Cunoașterea și respectarea normelor HACCP
  • Disponibilitate la lucrul ture și în weekend
  • Disponibilitate în intervalul 09:00-22:30
  • Entuziasm și atitudine pozitivă
  • Munca în echipă și abilități de comunicare eficientă
  • Dăruire și ambiție

CE OFERIM:

  • Training specific postului
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Salariu lunar net 2400 ron
  • Bonuri de masă 600 ron
  • O masă asigurată în locație
  • Vei fi parte dintr-un nou proiect din prima zi în care poți înțelege cum crește și se dezvoltă o companie de succes
  • Noi colegi și prieteni

ABOUT US:

Poke House is the fast-casual restaurant chain, leader in Europe for Hawaiian poke.

Starting in November 2018 with an extremely ambitious and professional team, we already opened more than 100 restaurants between Italy, Portugal, Spain, France, UK and USA.

To strengthen the success gained, we are looking for a Poke Artist for our restaurants in Bucharest (Brezoianu Street, near Cismigiu Park and Park Lake Mall).

ABOUT THE ROLE:

  • You will make thousands of customers happy every day creating poke
  • You will set up the store and the counter before each service and clean everything after the service
  • You will become a master in deliveries, dealing with different operators and handing over your delicious poke to the riders
  • You will offer an impeccable service to customers through our “poke experience”
  • You will become independent in finding new solutions and improvements to the store and our processes

WHAT YOU WILL NEED:

  • Goal driven attitude
  • Positive attitude
  • Stress management
  • Collaboration and teamwork
  • Enthusiasm
  • Humbleness and dedication
  • Previous experience in Bar, Café or Restaurant
  • Availability to work in shifts and weekends

WHAT WE OFFER:

  • Net salary 2400 RON
  • Meal tickets 600 RON
  • Undetermined contract
  • A meal a day when on shift and employee discounts
  • Be part of a new project from day 1 where you can understand how a successful company grow and develop
  • New colleagues and friends
  • Working hours: Full-time or Part-time