Hai la noi in echipa Noodle Pack! Cautam colegi pentru restaurantele din Bucuresti!

Full time Noodle Pack în Personal Restaurant Email Job
  • Distribuie:

Detalii anunţ

  • Salariul oferit Se discută la interviu
  • Nivel studii Studii minime – Liceu
  • Nivel experienţă 1 - 3 Ani
  • Program / Ture 12h / zi
  • Beneficii Salariu competitivContract de munca pe termen lungContract de munca pe perioada nedeterminataBonusuriTraining gratuitMasă asiguratăMediu de lucru plăcutDezvoltare profesionalăPosibilități de promovare

Descriere / Responsabilități

Fii parte și tu din echipa Noodle Pack!

Dacă ești sociabil, harnic și plin de voie bună ești aproape angajat! Căutăm colegi pentru posturile de lucrători in restaurant si de casier/a, în locațiile din  Kaufland Tei si Veranda, Bucuresti.

Te-am convins? Pentru mai multe detalii, ne găsești la numarul de telefon: 0722382200 sau la adresa de email hr@noodlepack.ro.

Descrierea companiei

Noodle Pack este un lanț de restaurante QSR, cu 30 de locații in țară, una în Ungaria și una în Bulgaria. Pregătim cu pasiune cel mai inovativ noodle, într-o varietate de rețete unice adaptate specificului internațional.
Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Cerințe

Alte anunțuri de angajare similare