Bucatar

Full time Ștrand pavilion Zoomers în Bucătar
  • Data postării : 25 octombrie 2021
  • Termen limită : 7 noiembrie 2021
  • Salariu: 8,000 lei - 12,000 lei / Lunar
  • Vizualizări 21
Email Job
  • Distribuie:

Detalii anunţ

  • Salariul oferit Se discută la interviu
  • Nivel studii Studii minime – 8 clase
  • Nivel experienţă Experientă in domeniu
  • Program / Ture 8h / zi
  • Beneficii Salariu motivantTipsContract de munca pe termen lungBonusuriTraining gratuitMasă asiguratăMediu de lucru plăcutDezvoltare profesionalăPosibilități de promovare

Descriere / Responsabilități

Restaurant situat in Castricum Olanda angajează in conditii avantajoase bucatar

cazarea este asigurata de noi !!

transport asigurat !!

contract de munca olandez!!

salariu se discuta in urma interviului !!

se cere limba engleza și experiența !!!

pentru mai multe detali ne puteți contacta la numerele de telefon

+31 6 22 60 13 70

+31 657041084

sau ne puteți lasă in Cv la adresa de e mail : zoomers @zoomersaanzee.nl

Alte anunțuri de angajare similare